Telewizja w telefonie

Nie wyobrażasz sobie opuścić emisje Twojego ulubionego serialu, czy też filmu? Zawsze musisz być na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami sportowymi, codziennym programem informacyjnym? Telewizja online to idealne rozwiązanie dla Ciebie! Dzięki możliwości oglądania telewizji w telefonie możesz oglądać, co chcesz i kiedy tylko masz na to ochotę. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się jakie to proste!

oglądaj tv online

Postaw na wygodne oglądanie telewizji!

Już teraz możesz otrzymać dostęp do swoich ulubionych programów dosłownie wszędzie, na ekranie swojego telefonu lub tabletu. Dzięki technologii strumieniowej możesz oglądać naszą telewizję na żywo, bez konieczności wcześniejszego pobierania na dysk. Zapewniamy najwyższą jakość dźwięku i obraz w jakości HD.

Nasza wersja aplikacji Telewizja Online 14.1 zapewnia maksymalne ograniczenie zużycia danych. Dzięki opcji "Oszczędzaj transfer" możesz oglądać TV, nie tylko korzystając z wi-fi, ale również w trybie pobierania danych, nie martwiąc się o limity na Twoim koncie. Oglądaj naszą telewizję bez żadnych ograniczeń!

telewizję przez internet

Jak oglądać telewizję w telefonie?

Co musisz zrobić, aby oglądać naszą telewizję na dowolnym urządzeniu mobilnym? Wystarczy pobrać naszą darmową aplikację ze Sklepu Play lub App Store. Założenie konta jest również bezpłatne. Po tych kilku prostych czynnościach możesz wygodnie oglądać wyczekiwany film, odcinek ulubionego serialu, czy inny program na żywo. W ramach darmowego pakietu otrzymujesz tylko niektóre kanały,Sprawdź jak uzyskać dostęp do 65 kanałów za 9,99 zł!

Jedno konto - wiele możliwości!

Oglądaj co chcesz, nie patrząc się na innych domowników! Wykup dopasowany do swoich potrzeb pakiet, w ramach którego jednocześnie oglądać telewizję może aż 3 użytkowników, nawet na 3 telefonach, tabletach i innych urządzeniach. Zapomnij o walce o pilota i ciągłych kłótniach o to, który z kanałów ma aktualnie być włączony. Podczas gdy na telewizorze będzie leciał ulubiony serial, Ty możesz oglądać wyczekiwany mecz, film, czy dokument na telefonie lub tablecie.

Telewizja w telefonie - dla kogo?

Nie wiesz, czy internetowa telewizja jest dla Ciebie? Pewnie nie raz byłeś w sytuacji, gdy jednocześnie każdy w Twoim domu chciał oglądać inny program na telewizorze. Dzięki TV na telefon oszczędzisz sobie tych nieprzyjemności! Będziesz mógł oglądać, co tylko zechcesz na ekranie swojego telefonu, w najwyższej jakości HD.

Nasza TV jest również polecana dla osób, które często przebywają poza domem, a chcą być na bieżąco ze swoimi ulubionymi programami. W obecnych czasach zarówno telefon, jak i dostęp do internetu mamy praktycznie w dowolnym miejscu, a te dwie rzeczy w zupełności wystarczą do oglądania naszej telewizji.

Wybierz pakiet dla siebie

Telewizja w telefonie to 3 pakiety, dostosowane do potrzeb każdego. Zdecyduj sam, jak długo z nami zostaniesz – bez długoterminowych umów! Możesz oglądać naszą TV za darmo lub wykupić płatny dostęp. Wykup abonament na cały rok lub też zdecyduj się na comiesięczne odnawianie wybranego przez Ciebie pakietu.

Przetestuj naszą telewizję
tryb gość

Wchodząc na naszą stronę internetową, masz możliwość oglądania telewizji w trybie „Gość”. Dzięki temu możesz bez rejestracji sprawdzić jakość obrazu, dźwięku w naszej telewizji. Przetestujesz ją na różnych urządzeniach, sprawdzisz czy wszystko działa prawidłowo. Oglądanie w trybie testowym jest możliwe tylko przez 10 minut. Po tym czasie trzeba będzie założyć konto.

Pakiet starter

Jedyne co musisz zrobić, aby otrzymać pakiet starter, to założyć konto na naszej stronie internetowej. Rejestracja konta w naszym serwisie jest całkowicie bezpłatna. Po zalogowaniu się jednocześnie oglądać telewizję może tylko 1 użytkownik, który otrzymuje dostęp do 3 kanałów. Bezpłatna telewizja jest dostępna na dowolnym urządzeniu mobilnym.

Pakiet Optymalny

Najczęściej wybierany pakiet, w którym otrzymujesz aż 65 kanałów na 30 dni. Miesięczny koszt to tylko 9,99 zł. W ramach telewizji otrzymujesz między innymi takie kanały jak TVP1, TVP2, TVN, Polsat, TV Puls, Filmax, Home TV i wiele innych! Z jednego konta może korzystać aż 3 użytkowników jednocześnie, na 3 różnych urządzeniach.

Więcej TVN

Ten pakiet zawiera dodatkowe programy TVN 24 i TVN24 BiS. Może być wykupiony jako dodatek do pakietu podstawowego lub osobno. Dostęp na 30 dni możesz wykupić w cenie 6,99 zł z możliwością korzystania z konta przez 3 użytkowników w tym samym czasie, na 3 różnych urządzeniach.

Sprawdź inne możliwości, jakie daje Ci telewizja online

Warto wspomnieć o tym, że nasza internetowa TV to nie tylko telewizja na smartfonie. Również masz możliwość korzystania na telewizorze, czy też komputerze i laptopie. Aby móc korzystać z naszej telewizji, wystarczy Ci dostęp do internetu oraz jedna z najnowszych wersji popularnych przeglądarek internetowych. Do oglądania TV na ekranie telewizora niezbędny będzie system Android TV.